Satılık Facebook Hesapları

sosyaluzmanlar 20 Mart 2020 Yorum yapılmamış

Satılık Facebook Hesapları

Satılık Facebook Hesapları

Teknoloji çağının en güzel zaman geçirildiği en fazla zaman harcandığı sosyal medya platformları her geçen gün gelişmektedir. Bu platformlar her geçen gün yeni kullanıcılara ulaşıyor ve insanlar da bu yolla ünlü olmayı başarıyorlar. Bu platformların başında; İnstagram, Facebook, Twitter, Snapchat ve Tumblr geliyor.

İnsanlar da bu platformları kullanarak binlerce kişiye ulaşıyor ve bu insanlara içerik üretiyor. Ancak sosyal medyada belirli sayıda kullanıcıya ulaşmak o kadar da kolay değil. Bu yüzden sosyal medya hesaplarını satın alabilmek mümkün.

Bu da bizim sitemizde mümkün. Dilerseniz sizde sitemizden bu hesaplara sahip olabilirsiniz. Özellikle de geçmişte açılmış Facebook hesaplarının satışı sayfamızda yapılmaktadır. Satılık Facebook hesapları sitemizde oldukça caiz fiyatlarda ilan olarak durmaktadır.

Sosyal Medya Nedir?

Sosyal medya kısa bir tanımla kullanıcıların internet üzerinde birbirleri ile yaptığı diyalog ve paylaşımların bütünüdür. İnsanlar sosyal medya üzerinde düşüncelerini paylaşabilir, şahsi fotoğraflarını paylaşabilir. Bunu bir örnekle açıklamak mümkün. Farz edelim ki siz amatör şekilde fotoğraf çekmeyi seviyorsunuz.

Bu fotoğraflarınızı İnstagram üzerinden birçok insana göstermeniz mümkün. Belki de profesyonel bir fotoğrafçı sizi fark edebilir ve siz de onun yardımı ile profesyonel bir fotoğrafçı olabilirsiniz. Ya da kendi çapınızda yazılar yazıyor olabilirsiniz. Bu yazılarınızı insanlara ulaştırmak istiyorsanız Twitter üzerinden kendi çapınızda yazdığınız yazıları paylaşabilirsiniz.

Bu da bir yazarın dikkatini çekebilir ve sizin kitap çıkarmanıza yardımcı olabilir. Görüldüğü üzere sosyal medyanın gücü inanılmaz derecede büyük. Bu kuvvet birçok haber sitesinin de dikkatini çekmiş durumda. Televizyonlarda izlediğimiz birçok haber kanalı artık Youtube üzerinden de canlı yayın yapıyor.

Sitede Ne Gibi Hizmetler Sunuluyor?

Sitemizde genellikle sosyal medya hizmetleri sunulmaktadır. Bunun yanında Facebook hesap satışı, Twitterhesap satışı, İnstagram hesap satışı bulunmaktadır. Bu hesapların fiyatı takipçi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat aralığı 10 TL ile 150 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca sayfamızda eski ve yeni tarih Facebook hesapları da bulunmaktadır. Genellikle bu hesapların açılma tarihi 2010 yılına dayanmaktadır. Bu hesaplar genellikle kısa sürede çok fazla takipçiye çıkmaktadır. Ayrıca bu hesaplarda hiçbir şekilde arkadaş bulunmamaktadır. Çünkü hiç kimse satın aldığı hesapta tanımadığı kullanıcıların olmasını istemez.

Sitede İlan Vermek Mümkün

Zaman içinde herhangi bir hesabınızın takipçi sayısını kısa sürede artırmak aslında çok da zor değil. Eğer ki siz de kısa süre içinde binlerce takipçiye ulaştıysanız sitemizde kolayca ilan verebilirsiniz. Ancak satmak istediğiniz Facebook, Twitterya da İnstagram hesabında hiçbir arkadaş olmamalı ya da hiç kimseyi takip etmemelisiniz. Eğer ki sizler de iyi bir takipçi kitlesine sahip iseniz dilediğiniz fiyatta hesabınızı satabilirsiniz.

Bunu bir örnek ile açıklayalım. Sitemizde 90.000 takipçiye sahip bir hesap 150 TL civarında satışa çıkarılabilmektedir. Bu rakamlar satıcı ve almak isteyen kişi arasındaki muhabbete ve pazarlığa göre değişebilmektedir. Eğer ki müşteri iseniz siteye girip arama butonun ” satılık Facebook hesabı ya da Facebook hesap satışı ” yazmalısınız.

Kolayca Takipçi Nasıl Kazanılır?

Takipçi kazanmanın en mantıklı yolu hashtag adı verilen kısa etiketleri kullanmaktır. Bu hashtagler sayesinde fotoğraf ya da yazıların yüzlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu yol ile de sizin fotoğrafınızı gören yüzlerce kişi hesabınızı takip etmeye başlayabilir. Bunun yanında anlaşmalı olarak başka hesap sahipleri ile profil paylaşımı yapabilirsiniz. Bu yöntemle de kişilerin hesabınızı fark etmesini sağlayabilirsiniz. Ardından kısa sürede binlerce takipçiye ulaşan hesabınızı sitemizde satabilirsiniz. Bu yol ile aylık 500 TL kadar gelir elde edebilirsiniz.